Uczestnicy Atelier Scenariuszowego dalej rozwijają swoje projekty!
27 / 03 / 2020
Uczestnicy Atelier Scenariuszowego dalej rozwijają swoje projekty!

W związku z wprowadzonymi w dniu 11 marca 2020 r. zarządzeniami dotyczącymi prewencyjnych działań zdrowotnych w obliczu zagrożenia epidemiologicznego podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu II sesji tegorocznej edycji programu Atelier Scenariuszowe, zaplanowanej na 13 – 20 marca w Krakowie. Nasz zespół na bieżąco monitoruje sytuacje i przygotowuje się do zrealizowania II sesji w innym terminie.

W tym czasie uczestnicy III edycji Atelier Scenariuszowego nadal wytrwale pracują nad swoimi tekstami. Został przeprowadzony szereg spotkań grupowych online i konsultacji z opiekunami grup na podstawie przesłanych przez uczestników nowych wersji tekstów. "Dostaliśmy od Atelier prezent w postaci dodatkowych grupowych i indywidualnych sesji online w czasie, który mieliśmy spędzić razem w Krakowie. Uważam, że organizatorkom i organizatorom Atelier Scenariuszowego naprawdę leży na sercu nasze dobro i rozwój projektów" - mówi Magda Załęcka, jedna z uczestniczek.  Ponadto wszyscy biorący udział w Atelier mają szansę wykorzystać ten czas dodatkowo na konsultacje producenckie online z Joanną Szymańską - dyrektor programową Atelier Scenariuszowego.

Przygotujemy się również do ostatniej sesji w lipcu we Wrocławiu, gdzie wszystkie dwanaście projektów zostanie zaprezentowanych przed polską branżą filmową w ramach Festiwalu Nowe Horyzonty.

Partnerami Atelier Scenariuszowego 2019/2020 są: EC1 Łódź - Miasto Kultury, Narodowe Centrum Kultury Filmowej, Krakow Film Commission, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, Wydawnictwo Myśliński oraz Fundacja Widok. Program jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Atelier na Facebooku i na Instagramie

Jeżeli jeszcze nie polubiliście nas na Facebooku i na Instagramie to zapraszamy na:
https://www.facebook.com/scenariuszowe/
https://www.instagram.com/atelier_scenariuszowe/

 

 
POWRÓT

POWRÓT
Partnerzy